header foto header foto header foto header foto
 

Dames 1

 

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Souburgh D1 Capelle D1 12:30
Rapide D1 Walcheren D1 12:45
Waddinxveen D1 Hoeksche Waard D1 12:45
Scoop Delft D1 Tempo '34 D1 12:45
Olympia D1 Krimpen D1 13:00

Teamsponsor

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Scoop Delft D1 16 43 14 1 1
2 Walcheren D1 15 32 10 2 3
3 Prinsenbeek D1 16 32 10 2 4
4 Olympia D1 16 31 10 1 5
5 Rapide D1 15 25 8 1 6
6 Souburgh D1 16 25 8 1 7
7 Capelle D1 15 22 8 1 6
8 Krimpen D1 15 14 4 2 9
9 Waddinxveen D1 15 11 3 2 10
10 Hoeksche Waard D1 15 10 3 1 11
11 Tempo '34 D1 16 0 0 0 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr R.G.H.C. Tempo '34 D1 12:45 thuis - Veld 2
26 mei HC De Hoeksche Waard D1 n.n.b uit
9 jun HC Walcheren D1 n.n.b thuis
16 jun Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D1 12:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Olympia D1 Souburgh D1 (4-2)final
Waddinxveen D1 Tempo '34 D1 (8-1)final
Hoeksche Waard D1 Prinsenbeek D1 (4-3)final
Walcheren D1 Capelle D1 (3-0)final
Krimpen D1 Scoop Delft D1 (1-7)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Tempo '34 D1 Hoeksche Waard D1 (1-3)final
Souburgh D1 Rapide D1 (1-2)final
Capelle D1 Krimpen D1 (3-0)final
Prinsenbeek D1 Walcheren D1 (3-3)final
Olympia D1 Scoop Delft D1 (1-4)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Rapide D1 Olympia D1 (2-3)final
Capelle D1 Scoop Delft D1 (2-1)final
Waddinxveen D1 Souburgh D1 (2-3)final
Walcheren D1 Tempo '34 D1 (3-2)final
Krimpen D1 Prinsenbeek D1 (3-4)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Tempo '34 D1 Krimpen D1 (2-4)final
Souburgh D1 Hoeksche Waard D1 (6-0)final
Scoop Delft D1 Rapide D1 (8-2)final
Prinsenbeek D1 Capelle D1 (2-1)final
Olympia D1 Waddinxveen D1 (6-2)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Hoeksche Waard D1 Olympia D1 (1-2)final
Capelle D1 Tempo '34 D1 (6-3)final
Prinsenbeek D1 Scoop Delft D1 (2-5)final
Waddinxveen D1 Rapide D1 (1-2)final
Walcheren D1 Souburgh D1 (1-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Souburgh D1 Krimpen D1 (2-1)final
Olympia D1 Walcheren D1 (3-0)final
Rapide D1 Hoeksche Waard D1 (4-1)final
Scoop Delft D1 Waddinxveen D1 (4-1)final
Tempo '34 D1 Prinsenbeek D1 (1-8)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Hoeksche Waard D1 Waddinxveen D1 (2-2)final
Tempo '34 D1 Scoop Delft D1 (0-9)final
Walcheren D1 Rapide D1 (7-3)final
Krimpen D1 Olympia D1 (2-2)final
DINSDAG 31 OKTOBER 2023
Capelle D1 Souburgh D1 (4-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Scoop Delft D1 Hoeksche Waard D1 (11-0)final
Souburgh D1 Prinsenbeek D1 (1-4)final
Rapide D1 Krimpen D1 (4-4)final
Waddinxveen D1 Walcheren D1 (1-5)final
Olympia D1 Capelle D1 (3-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Prinsenbeek D1 Olympia D1 (2-1)final
Tempo '34 D1 Souburgh D1 (3-4)final
Capelle D1 Rapide D1 (0-5)final
Walcheren D1 Hoeksche Waard D1 (7-1)final
Krimpen D1 Waddinxveen D1 (0-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Olympia D1 Tempo '34 D1 (8-0)final
Waddinxveen D1 Capelle D1 (1-2)final
Hoeksche Waard D1 Krimpen D1 (2-7)final
Rapide D1 Prinsenbeek D1 (0-5)scheduled
Walcheren D1 Scoop Delft D1 (1-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Capelle D1 Hoeksche Waard D1 (3-0)final
Prinsenbeek D1 Waddinxveen D1 (4-1)final
Scoop Delft D1 Souburgh D1 (6-1)final
Krimpen D1 Walcheren D1 (2-4)scheduled
Tempo '34 D1 Rapide D1 (1-5)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Tempo '34 D1 Waddinxveen D1 (0-5)final
Souburgh D1 Olympia D1 (5-2)final
Scoop Delft D1 Krimpen D1 (3-1)final
Capelle D1 Walcheren D1 (2-4)final
Prinsenbeek D1 Hoeksche Waard D1 (6-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Krimpen D1 Capelle D1 (1-2)scheduled
Rapide D1 Souburgh D1 (7-1)final
Hoeksche Waard D1 Tempo '34 D1 (2-0)final
Scoop Delft D1 Olympia D1 (5-3)final
Walcheren D1 Prinsenbeek D1 (2-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Souburgh D1 Waddinxveen D1 (1-0)final
Scoop Delft D1 Capelle D1 (5-2)final
Prinsenbeek D1 Krimpen D1 (4-3)final
Tempo '34 D1 Walcheren D1 (1-6)final
Olympia D1 Rapide D1 (4-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Krimpen D1 Tempo '34 D1 (4-1)final
Capelle D1 Prinsenbeek D1 (1-1)final
Rapide D1 Scoop Delft D1 (1-3)final
Waddinxveen D1 Olympia D1 (1-3)final
Hoeksche Waard D1 Souburgh D1 (3-5)final
DINSDAG 2 APRIL 2024
Krimpen D1 Souburgh D1 (5-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Scoop Delft D1 Prinsenbeek D1 (6-0)final
Tempo '34 D1 Capelle D1 (3-6)final
Rapide D1 Waddinxveen D1 (5-3)final
Souburgh D1 Walcheren D1 (3-1)final
Olympia D1 Hoeksche Waard D1 (4-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Hoeksche Waard D1 Rapide D1 (2-6)final
Prinsenbeek D1 Tempo '34 D1 (3-1)final
Waddinxveen D1 Scoop Delft D1 (1-1)final
Walcheren D1 Olympia D1 (1-0)final

Agenda

Nog geen agenda punten.

Recente uitslagen

16-4 D3 HV Victoria DO25-9
0-3
14-4 D1 HC Waddinxveen D1
1-1
14-4 D2 Mixed Hockeyclub Zoetermeer D4
2-0
14-4 D4 Berkel Rodenrijs DO25-1
1-3
14-4 D5 DSHC DO25-3
0-0
14-4 H1 HC Nieuwkoop H1
2-3
14-4 H2 Ring Pass Delft H3
2-5
14-4 H3 R.H.V. Leonidas H13
0-2
14-4 H4 L.S.C. ALECTO H5
1-3
14-4 H5 Ring Pass Delft HO25-1
0-3
14-4 H6 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh HO25-1-O
5-4
Bekijk alle uitslagen

S.H.C. Scoop Delft Promo

Instagram

Sponsoren

Contact

Adres

S.H.C. Scoop Delft
X TU Delft 
Mekelweg 8
2628 CD Delft 

Parkeeradres

Van den Broekweg
2628 CD Delft