header foto header foto header foto header foto
 

Heren 3

 

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Delfshaven H2 DSHC H8 10:45
Feijenoord H3 Groen-Geel H11 16:45
Leiden H9 Leonidas H24 13:30
Ring Pass Delft H6 Pijnacker H4 14:45
Scoop Delft H3 Roomburg H5 10:45
Victoria H8 Evergreen H1 17:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Feijenoord H3 19 52 17 1 1
2 DSHC H8 19 46 15 1 3
3 Evergreen H1 19 45 14 3 2
4 Scoop Delft H3 19 36 11 3 5
5 Pijnacker H4 18 35 11 2 5
6 Groen-Geel H11 18 25 8 1 9
7 Roomburg H5 19 20 6 2 11
8 Victoria H8 19 15 4 3 12
9 Delfshaven H2 19 15 3 6 10
10 Ring Pass Delft H6 19 14 3 5 11
11 Leiden H9 19 12 3 3 13
12 Leonidas H24 19 8 2 2 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Leidse Hockey Club Roomburg H5 10:45 thuis - Veld 2
29 mei Groen-Geel H11 13:15 thuis - Veld 1
12 jun HC Pijnacker H4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Leiden H9 Pijnacker H4 2-2
Delfshaven H2 Groen-Geel H11 2-4
Feijenoord H3 Scoop Delft H3 1-1
DSHC H8 Ring Pass Delft H6 3-1
Evergreen H1 Leonidas H24 2-1
Victoria H8 Roomburg H5 1-4
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Feijenoord H3 Leiden H9 3-0
Ring Pass Delft H6 Scoop Delft H3 2-3
Leonidas H24 DSHC H8 1-10
Roomburg H5 Evergreen H1 1-2
Groen-Geel H11 Victoria H8 1-0
Pijnacker H4 Delfshaven H2 5-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Victoria H8 Pijnacker H4 1-3
Evergreen H1 Groen-Geel H11 7-0
DSHC H8 Roomburg H5 9-3
Leiden H9 Scoop Delft H3 1-3
Delfshaven H2 Feijenoord H3 0-5
Leonidas H24 Ring Pass Delft H6 3-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Pijnacker H4 Evergreen H1 1-1
Feijenoord H3 Victoria H8 3-0
Scoop Delft H3 Delfshaven H2 1-0
Groen-Geel H11 DSHC H8 0-4
Roomburg H5 Leonidas H24 1-0
Ring Pass Delft H6 Leiden H9 3-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Delfshaven H2 Leiden H9 1-1
DSHC H8 Pijnacker H4 5-3
Evergreen H1 Feijenoord H3 0-1
Leonidas H24 Groen-Geel H11 2-4
Roomburg H5 Ring Pass Delft H6 1-6
Victoria H8 Scoop Delft H3 0-1
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Scoop Delft H3 Evergreen H1 5-2
Leiden H9 Victoria H8 3-0
Feijenoord H3 DSHC H8 4-2
Pijnacker H4 Leonidas H24 4-1
Groen-Geel H11 Roomburg H5 4-2
Ring Pass Delft H6 Delfshaven H2 1-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Roomburg H5 Pijnacker H4 1-2
Groen-Geel H11 Ring Pass Delft H6 1-0
Victoria H8 Delfshaven H2 1-1
Evergreen H1 Leiden H9 2-1
Leonidas H24 Feijenoord H3 2-7
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Scoop Delft H3 Leonidas H24 2-1
Leiden H9 DSHC H8 2-1
Delfshaven H2 Evergreen H1 2-2
Feijenoord H3 Roomburg H5 5-0
Ring Pass Delft H6 Victoria H8 1-2
Pijnacker H4 Groen-Geel H11 6-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Groen-Geel H11 Feijenoord H3 1-2
Pijnacker H4 Ring Pass Delft H6 4-3
Evergreen H1 Victoria H8 3-1
DSHC H8 Delfshaven H2 4-2
Leonidas H24 Leiden H9 4-2
Roomburg H5 Scoop Delft H3 0-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Feijenoord H3 Pijnacker H4 3-2
Evergreen H1 Ring Pass Delft H6 5-1
Victoria H8 DSHC H8 1-7
Delfshaven H2 Leonidas H24 3-1
Leiden H9 Roomburg H5 1-0
Groen-Geel H11 Scoop Delft H3 0-1
DONDERDAG 25 NOVEMBER 2021
DSHC H8 Scoop Delft H3 4-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Ring Pass Delft H6 Feijenoord H3 2-3
Pijnacker H4 Scoop Delft H3 2-0
Groen-Geel H11 Leiden H9 2-1
Roomburg H5 Delfshaven H2 2-1
Leonidas H24 Victoria H8 2-2
DSHC H8 Evergreen H1 2-2
ZONDAG 13 MAART 2022
Scoop Delft H3 Feijenoord H3 0-1
Pijnacker H4 Leiden H9 5-1
Groen-Geel H11 Delfshaven H2 1-0
Roomburg H5 Victoria H8 4-0
Leonidas H24 Evergreen H1 3-8
Ring Pass Delft H6 DSHC H8 1-10
ZONDAG 20 MAART 2022
Scoop Delft H3 Ring Pass Delft H6 3-0
Leiden H9 Feijenoord H3 0-5
DSHC H8 Leonidas H24 5-1
Evergreen H1 Roomburg H5 2-0
Victoria H8 Groen-Geel H11 2-1
Delfshaven H2 Pijnacker H4 2-3
ZONDAG 27 MAART 2022
Pijnacker H4 Victoria H8 9-0
Scoop Delft H3 Leiden H9 5-0
Ring Pass Delft H6 Leonidas H24 4-0
Roomburg H5 DSHC H8 1-8
Groen-Geel H11 Evergreen H1 3-4
Feijenoord H3 Delfshaven H2 4-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Evergreen H1 Pijnacker H4 3-2
Delfshaven H2 Scoop Delft H3 0-0
DSHC H8 Groen-Geel H11 4-1
Leiden H9 Ring Pass Delft H6 1-1
WOENSDAG 6 APRIL 2022
Victoria H8 Feijenoord H3 1-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
Pijnacker H4 DSHC H8 3-5
Feijenoord H3 Evergreen H1 0-1
Groen-Geel H11 Leonidas H24 3-0
Scoop Delft H3 Victoria H8 4-0
Leiden H9 Delfshaven H2 1-4
Ring Pass Delft H6 Roomburg H5 1-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Leonidas H24 Pijnacker H4 2-3
Roomburg H5 Groen-Geel H11 3-0
Delfshaven H2 Ring Pass Delft H6 2-0
Victoria H8 Leiden H9 2-0
Evergreen H1 Scoop Delft H3 2-1
DSHC H8 Feijenoord H3 2-5
ZONDAG 1 MEI 2022
Leonidas H24 Roomburg H5 1-0
ZONDAG 8 MEI 2022
Ring Pass Delft H6 Groen-Geel H11 1-1
Feijenoord H3 Leonidas H24 7-1
Delfshaven H2 Victoria H8 1-1
Leiden H9 Evergreen H1 2-6
Scoop Delft H3 DSHC H8 1-6
Pijnacker H4 Roomburg H5 2-3
ZONDAG 15 MEI 2022
Roomburg H5 Feijenoord H3 0-5
DSHC H8 Leiden H9 4-2
Evergreen H1 Delfshaven H2 5-1
Victoria H8 Ring Pass Delft H6 3-2
Leonidas H24 Scoop Delft H3 0-5

Agenda

Nog geen agenda punten.

Recente uitslagen

15-5 D1 HC Rijnvliet D1
3-0
15-5 D2 DSHC D5
7-0
15-5 D3 LOHC -Leidse Studs DJ1
5-0
15-5 D4 HV Spijkenisse DJ2
3-2
15-5 H1 MHC Tempo H1
2-4
15-5 H2 R.H.V. Leonidas H13
5-2
15-5 H3 R.H.V. Leonidas H24
5-0
15-5 H4 Groen-Geel H14
11-0
15-5 H5 LOHC -Leidse Studs HJ6
6-1
15-5 H6 V.M.H.C. CARTOUCHE HJ4
7-0
12-5 D4 Hockey Club Wateringse Veld DJ2
1-0
Bekijk alle uitslagen

S.H.C. Scoop Delft Promo

Instagram

Sponsoren

Contact

Adres

S.H.C. Scoop Delft
X TU Delft 
Mekelweg 8
2628 CD Delft 

Parkeeradres

Van den Broekweg
2628 CD Delft