header foto header foto header foto header foto
 

Heren 3

 

Aankomende speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Feijenoord H3 22 61 20 1 1
2 DSHC H8 22 55 18 1 3
3 Evergreen H1 22 49 15 4 3
4 Scoop Delft H3 22 45 14 3 5
5 Pijnacker H4 22 38 12 2 8
6 Groen-Geel H11 22 31 10 1 11
7 Roomburg H5 22 21 6 3 13
8 Delfshaven H2 22 19 4 7 11
9 Leiden H9 22 16 4 4 14
10 Victoria H8 22 15 4 3 15
11 Ring Pass Delft H6 22 15 3 6 13
12 Leonidas H24 22 12 3 3 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt HDS H5 n.n.b thuis
19 mrt D.H.C. Hudito H7 n.n.b uit
26 mrt Groen-Geel H8 n.n.b uit
2 apr HV Victoria H6 n.n.b thuis
16 apr HC Pijnacker H3 n.n.b uit
23 apr R.H.V. Leonidas H17 n.n.b thuis
14 mei HV Westland H3 n.n.b uit
21 mei DSHC H5 n.n.b thuis
4 jun LOHC H6 n.n.b uit
11 jun Groen-Geel H6 n.n.b thuis
18 jun R.H.V. Leonidas H14 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
DSHC H8 Ring Pass Delft H6 3-1
Delfshaven H2 Groen-Geel H11 2-4
Leiden H9 Pijnacker H4 2-2
Victoria H8 Roomburg H5 1-4
Evergreen H1 Leonidas H24 2-1
Feijenoord H3 Scoop Delft H3 1-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Feijenoord H3 Leiden H9 3-0
Groen-Geel H11 Victoria H8 1-0
Leonidas H24 DSHC H8 1-10
Pijnacker H4 Delfshaven H2 5-0
Ring Pass Delft H6 Scoop Delft H3 2-3
Roomburg H5 Evergreen H1 1-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
DSHC H8 Roomburg H5 9-3
Leiden H9 Scoop Delft H3 1-3
Leonidas H24 Ring Pass Delft H6 3-3
Victoria H8 Pijnacker H4 1-3
Evergreen H1 Groen-Geel H11 7-0
Delfshaven H2 Feijenoord H3 0-5
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Feijenoord H3 Victoria H8 3-0
Groen-Geel H11 DSHC H8 0-4
Pijnacker H4 Evergreen H1 1-1
Ring Pass Delft H6 Leiden H9 3-1
Roomburg H5 Leonidas H24 1-0
Scoop Delft H3 Delfshaven H2 1-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
DSHC H8 Pijnacker H4 5-3
Delfshaven H2 Leiden H9 1-1
Leonidas H24 Groen-Geel H11 2-4
Roomburg H5 Ring Pass Delft H6 1-6
Victoria H8 Scoop Delft H3 0-1
Evergreen H1 Feijenoord H3 0-1
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Pijnacker H4 Leonidas H24 4-1
Feijenoord H3 DSHC H8 4-2
Leiden H9 Victoria H8 3-0
Scoop Delft H3 Evergreen H1 5-2
Ring Pass Delft H6 Delfshaven H2 1-1
Groen-Geel H11 Roomburg H5 4-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Groen-Geel H11 Ring Pass Delft H6 1-0
Evergreen H1 Leiden H9 2-1
Roomburg H5 Pijnacker H4 1-2
Leonidas H24 Feijenoord H3 2-7
Victoria H8 Delfshaven H2 1-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Ring Pass Delft H6 Victoria H8 1-2
Scoop Delft H3 Leonidas H24 2-1
Leiden H9 DSHC H8 2-1
Pijnacker H4 Groen-Geel H11 6-2
Feijenoord H3 Roomburg H5 5-0
Delfshaven H2 Evergreen H1 2-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Leonidas H24 Leiden H9 4-2
Groen-Geel H11 Feijenoord H3 1-2
Evergreen H1 Victoria H8 3-1
Pijnacker H4 Ring Pass Delft H6 4-3
DSHC H8 Delfshaven H2 4-2
Roomburg H5 Scoop Delft H3 0-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Feijenoord H3 Pijnacker H4 3-2
Leiden H9 Roomburg H5 1-0
Delfshaven H2 Leonidas H24 3-1
Evergreen H1 Ring Pass Delft H6 5-1
Groen-Geel H11 Scoop Delft H3 0-1
Victoria H8 DSHC H8 1-7
DONDERDAG 25 NOVEMBER 2021
DSHC H8 Scoop Delft H3 4-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Groen-Geel H11 Leiden H9 2-1
DSHC H8 Evergreen H1 2-2
Pijnacker H4 Scoop Delft H3 2-0
Leonidas H24 Victoria H8 2-2
Roomburg H5 Delfshaven H2 2-1
Ring Pass Delft H6 Feijenoord H3 2-3
ZONDAG 13 MAART 2022
Scoop Delft H3 Feijenoord H3 0-1
Pijnacker H4 Leiden H9 5-1
Roomburg H5 Victoria H8 4-0
Leonidas H24 Evergreen H1 3-8
Groen-Geel H11 Delfshaven H2 1-0
Ring Pass Delft H6 DSHC H8 1-10
ZONDAG 20 MAART 2022
Scoop Delft H3 Ring Pass Delft H6 3-0
Leiden H9 Feijenoord H3 0-5
DSHC H8 Leonidas H24 5-1
Delfshaven H2 Pijnacker H4 2-3
Evergreen H1 Roomburg H5 2-0
Victoria H8 Groen-Geel H11 2-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Scoop Delft H3 Leiden H9 5-0
Feijenoord H3 Delfshaven H2 4-0
Pijnacker H4 Victoria H8 9-0
Ring Pass Delft H6 Leonidas H24 4-0
Roomburg H5 DSHC H8 1-8
Groen-Geel H11 Evergreen H1 3-4
ZONDAG 3 APRIL 2022
Delfshaven H2 Scoop Delft H3 0-0
Leiden H9 Ring Pass Delft H6 1-1
Evergreen H1 Pijnacker H4 3-2
DSHC H8 Groen-Geel H11 4-1
WOENSDAG 6 APRIL 2022
Victoria H8 Feijenoord H3 1-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
Feijenoord H3 Evergreen H1 0-1
Pijnacker H4 DSHC H8 3-5
Leiden H9 Delfshaven H2 1-4
Ring Pass Delft H6 Roomburg H5 1-1
Groen-Geel H11 Leonidas H24 3-0
Scoop Delft H3 Victoria H8 4-0
ZONDAG 24 APRIL 2022
Delfshaven H2 Ring Pass Delft H6 2-0
Leonidas H24 Pijnacker H4 2-3
Evergreen H1 Scoop Delft H3 2-1
Roomburg H5 Groen-Geel H11 3-0
Victoria H8 Leiden H9 2-0
DSHC H8 Feijenoord H3 2-5
ZONDAG 1 MEI 2022
Leonidas H24 Roomburg H5 1-0
ZONDAG 8 MEI 2022
Scoop Delft H3 DSHC H8 1-6
Leiden H9 Evergreen H1 2-6
Feijenoord H3 Leonidas H24 7-1
Pijnacker H4 Roomburg H5 2-3
Ring Pass Delft H6 Groen-Geel H11 1-1
Delfshaven H2 Victoria H8 1-1
ZONDAG 15 MEI 2022
Groen-Geel H11 Pijnacker H4 2-1
Roomburg H5 Feijenoord H3 0-5
DSHC H8 Leiden H9 4-2
Evergreen H1 Delfshaven H2 5-1
Leonidas H24 Scoop Delft H3 0-5
Victoria H8 Ring Pass Delft H6 3-2
ZONDAG 22 MEI 2022
Delfshaven H2 DSHC H8 0-7
Scoop Delft H3 Roomburg H5 1-0
Leiden H9 Leonidas H24 7-0
Ring Pass Delft H6 Pijnacker H4 1-3
Feijenoord H3 Groen-Geel H11 1-0
Victoria H8 Evergreen H1 1-3
ZONDAG 29 MEI 2022
Pijnacker H4 Feijenoord H3 5-8
Leonidas H24 Delfshaven H2 1-1
Roomburg H5 Leiden H9 0-0
Scoop Delft H3 Groen-Geel H11 2-0
Ring Pass Delft H6 Evergreen H1 3-3
DSHC H8 Victoria H8 2-1
ZONDAG 12 JUNI 2022
Leiden H9 Groen-Geel H11 1-2
Scoop Delft H3 Pijnacker H4 6-1
Feijenoord H3 Ring Pass Delft H6 5-2
Delfshaven H2 Roomburg H5 10-1
Evergreen H1 DSHC H8 1-3
DONDERDAG 16 JUNI 2022
Victoria H8 Leonidas H24 0-3

Agenda

Nog geen agenda punten.

Recente uitslagen

4-12 H5 LOHC HO25-7
0-3
1-12 D3 Ring Pass Delft DO25-1
2-2
30-11 D2 Groen-Geel D5
1-4
Bekijk alle uitslagen

S.H.C. Scoop Delft Promo

Instagram

Sponsoren

Contact

Adres

S.H.C. Scoop Delft
X TU Delft 
Mekelweg 8
2628 CD Delft 

Parkeeradres

Van den Broekweg
2628 CD Delft